przykładyopracowań
Indywidualne projekty POS wspierające sprzedaż.
produktystandardowe
Uniwersalne artykuły reklamowe.
tombston
Oryginalny prezent na szczególną okazję.

Statuetki


Statuetki z plexi – elegancja w nowoczesnym wydaniu

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów z plexi, czyli ze szkła akrylowego. W asortymencie naszej Warszawskiej znaleźć można również wysokiej jakości prezentery, statuetki i podstawki z plexi, które wykonujemy również na indywidualne zamówienie, aby mogły one spełnić wymagania każdego z klientów.

 

Realizowane przez naszą firmę April statuetki mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też sprawdzają się one między innymi jako:


 
Statuetki z plexi - przykład wyrobu  
 
To tylko kilka pomysłów na to, jak można wykorzystać nasze statuetki, ponieważ tak naprawdę są one bardzo wszechstronne i dzięki temu, że możemy przygotować je dla naszych klientów w dowolnych wariantach, mogą przybierać one różne funkcje.
 

Wykonamy statuetki z plexi zgodnie z Państwa życzeniami


Nasza firma April posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju wyrobów z plexi i wiemy, jak spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wobec tego jesteśmy gotowi do pomocy, aby zrealizować również Państwa życzenia związane z ważnymi wydarzeniami, podczas których wręczenie statuetki będzie wyjątkową atrakcją i sposobem na uhonorowanie ich uczestników.  
Na naszej stronie internetowej można już teraz zapoznać się z przykładowymi realizacjami nie tylko statuetek, ale także innymi artykułami reklamowymi które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych klientów. Również jesteśmy w stanie przygotować je w innych wzorach, wielkościach i kształtach, dlatego też prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.