przykładyopracowań
Indywidualne projekty POS wspierające sprzedaż.
produktystandardowe
Uniwersalne artykuły reklamowe.
tombston
Oryginalny prezent na szczególną okazję.

Prezentery z plexi – przepis na stylową ekspozycję

W reklamie ważne jest skuteczne zaprezentowanie produktów – aby było to możliwe, najlepiej wykorzystać w tym celu specjalne akcesoria pozwalające na nadanie im estetycznego wyglądu i podkreślenie ich zalet. W tym celu doskonale nadają się prezentery wykonane z plexi, czyli szkła akrylowego.
 

Prezentery – co to jest?

Prezenterem nazywa się przedmiot, którego głównym celem jest prezentacja, ekspozycja innych przedmiotów, na przykład produktów na sklepowych półkach, podczas targów, ulotek, wizytówek, czasopism czy też innych artykułów. Często zaliczane są one do tak zwanej galanterii reklamowej, czyli wszelkiego rodzaju dodatków wspierających sprzedaż.
 
Najczęściej prezentery ustawiane są na ladach sklepowych lub na innych ladach, z których korzystają klienci, między innymi w biurach, hotelach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, punktach usługowych. W przypadku większych prezenterów miejscem ich ustawienia może stać się stolik czy nawet podłoga, gdy mowa o prezenterach wysokich. Również firmy wykonujące tego rodzaju wyroby są w stanie zaprojektować prezentery wiszące, które zawiesza się na ścianie, dlatego możliwości są tutaj niemalże nieograniczone.
 

Dobry prezenter powinien być przede wszystkim:

 
Przy poszukiwaniu dobrych prezenterów warto wziąć pod uwagę różne materiały, ale zasadniczo najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy liczy się połączenie estetyki oraz trwałości, są prezentery wykonane z plexi.
 

Dlaczego warto wybrać prezentery z plexi?

Szkło akrylowe, czyli plexi, jest materiałem o bardzo szerokim zastosowaniu, które już na dobre rozgościło się w branży reklamowej. Używane jest również na prezentery – wykonuje się z niego przezroczyste, gładkie i neutralne elementy, które mogą być dopasowane także do praktycznie każdego przedmiotu. Dużym atutem plexi jest też jego odporność na promieniowanie UV, dlatego wykonane z niego wyroby nie żółkną, jest ono także łatwe w formowaniu i obróbce, może być poddane grawerunkowi.
 
W naszej firmie April specjalizujemy się w produkcji wyrobów z plexi – w tej dziedzinie posiadamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby przygotować dla Państwa prezentery dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, które wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz funkcjonalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas wyroby spełniły wszystkie wymagania każdego klienta.
 
Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie i przykładowymi realizacjami.