przykładyopracowań
Indywidualne projekty POS wspierające sprzedaż.
produktystandardowe
Uniwersalne artykuły reklamowe.
tombston
Oryginalny prezent na szczególną okazję.

Wyroby z plexi na zamówienie

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów z plexi, czyli szkła akrylowego. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na świadczenie usług kompleksowo i profesjonalnie, a przy tym również w przystępnych cenach. Gdy interesują Państwa wysokiej jakości wyroby z plexi, zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas wyrobami.
 

Plexi – właściwości i zastosowanie

Szkło akrylowe, szkło organiczne, pleksiglas czy plexi to tworzywo sztuczne cechujące się wysoką przejrzystością, którego głównym składnikiem jest PMMA, czyli poli (metakrylan metylu). Ze względu na swoje właściwości wyroby z plexi są bardzo estetyczne, odporne na żółknięcie pod wpływem promieniowania UV oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też mają one wszechstronne zastosowanie.
 

Najczęściej z plexi wykonuje się różnego rodzaju artykuły reklamowe i akcesoria reklamowe:

 
To tylko kilka możliwych zastosowań dla szkła akrylowego, ponieważ jest ich również znacznie więcej.
 

April – najwyższej jakości wyroby z plexi

Nasza firma April posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji wyrobów z plexi na zamówienie. Oprócz szerokiej gamy uniwersalnych artykułów reklamowych oferujemy najwyższej jakości elementy z tego tworzywa, które jesteśmy w stanie dopasować również indywidualnie do oczekiwań klientów, na przykład wykonujemy projekty POS wspierające sprzedaż. Zapraszamy do sprawdzenia naszej galerii realizacji!